SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową?

Różnica między ekspertem finansowym a doradcą bankowym polega na tym, że ekspert finansowy zaprezentuje Ci kilka, aktualnie najlepszych ofert na rynku. Doradca bankowy będzie się starał zachęcić Cię do skorzystania z oferty banku, w którym pracuje i zaprezentuje Ci tylko i wyłącznie propozycje swojego banku. Bez wątpienia zrobi to w sposób profesjonalny i zgodnie ze swoją najlepszą wiedzą, jednak niekoniecznie oferta właśnie tego banku będzie dla Ciebie najlepsza.

Natomiast ekspert kredytowy współpracuje więcej niż z jedną instytucją. Dlatego po rozmowie z Tobą i określeniu Twoich potrzeb, ekspert kredytowy zaprezentuje Ci co najmniej kilka ofert, które mogą być dla Ciebie korzystne. Nie umniejszając kompetencjom doradców bankowych, są oni jednak skoncentrowani na sprzedaży produktów banku, w którym pracują. Takie mają zadania i na tym polega ich praca. Dlatego na etapie poszukiwań najlepiej skorzystać z pomocy eksperta kredytowego.

Podsumowując, doradca bankowy dba o interes banku, a zadaniem eksperta kredytowego jest dbanie o interes swoich Klientów.

Ekspert kredytowy czy doradca bankowy - kogo wybrać?

Twoje wsparcie w realizacji celów

Na wszystkie zapytania odpowiadamy w ciągu 24h!

Hipoteka Trójmiasto

Formularz

kontaktowy

Imię i nazwisko

Numer telefonu

Adres e-mail

Treść wiadomości

Zgoda RODO

Zapoznałem/am się z Polityką Prywatności serwisu www.hipotekatrojmiasto.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail, numeru telefonu, nazwy firmy, imienia i nazwiska w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie. Administratorem Twoich danych osobowych jest Pośrednictwo Finansowe Katarzyna Lis ul. Startowa 19B, 80-461 Gdańsk, NIP: 5551954815. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia.

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Doradca Finansowy Gdańsk

Potrzebujesz pomocy sprawdzonego doradcy kredytowego?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

W branży finansowej działamy od 2007 roku. Kasia swoje pierwsze kroki związane z bankowością rozpoczęła jako pracownik banku. Następnie podjęła współpracę z jedną z największych firm pośrednictwa finansowego w Polsce, kontynuując ją do dnia dzisiejszego. Paweł ukończył studia i rozpoczął przygodę z finansami jako niezależny ekspert finansowy. Praca jest dla nas pasją i nieustannym polem do nauki i rozwoju. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Każdy Klient jest dla nas ważny. Postępujemy zgodnie z zasadami etycznymi i moralnymi, mając na uwadze szeroko pojęte dobro Klienta. Przedstawiamy najlepsze oferty, które są dopasowane do Waszych potrzeb i możliwości. Sukces odnosimy po wszystkich sfinalizowanych transakcjach. Do dalszej pracy motywują nas zadowoleni Klienci, a było ich już bardzo wielu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Sprawdzeni Eksperci Finansowi

O nas

Zaoszczędź swój cenny czas i wybierz najkorzystniejsze rozwiązania spośród ofert różnych banków i instytucji finansowych.

(+48) 694 837 133

Telefon do eksperta

Porozmawiajmy

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wiadomość do eksperta

Sprawdź, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy

Znajdź kredyt, którego potrzebujesz!

Umów się na bezpłatne spotkanie z ekspertem w naszym biurze, w Twoim domu, telefoniczne lub online.

Kredyt gotówkowy dla firmy

Kredyt obrotowy

Kredyt inwestycyjny

Kredyty

firmowe

Pożyczka hipoteczna

Kredyt konsolidacyjny

Kredyt na budowę domu

Kredyt na zakup mieszkania

Kredyty

hipoteczne

Kontakt

Hipoteka Trójmiasto

Paweł 695 996 031

Kasia 694 837 133

pawel.lis@hipotekatrojmiasto.pl

katarzyna.lis@hipotekatrojmiasto.pl

Projekt i wykonanie: Wytwórnia Marketingu

Kasprowicza

Przyjaźni

Kasprowicza

Przyjaźni