Przyjaźni

Kasprowicza

Przyjaźni

Kasprowicza

Projekt i wykonanie: Wytwórnia Marketingu

katarzyna.lis@hipotekatrojmiasto.pl

pawel.lis@hipotekatrojmiasto.pl

Kasia 694 837 133

Paweł 695 996 031

Kontakt

Hipoteka Trójmiasto

Kredyty

hipoteczne

Kredyt na zakup mieszkania

Kredyt na budowę domu

Kredyt konsolidacyjny

Pożyczka hipoteczna

Kredyty

firmowe

Kredyt inwestycyjny

Kredyt obrotowy

Kredyt gotówkowy dla firmy

Znajdź kredyt, którego potrzebujesz!

Umów się na bezpłatne spotkanie z ekspertem w naszym biurze, w Twoim domu, telefoniczne lub online.

Wiadomość do eksperta

Sprawdź, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy

FORMULARZ KONTAKTOWY

Telefon do eksperta

Porozmawiajmy

(+48) 694 837 133

Kredyt obrotowy to kolejna propozycja banków skierowana dla firm, które chcą pozyskać dodatkowe środki finansowe. Dość często przedsiębiorcy korzystają z tej możliwości na skutek zatorów płatniczych w wyniku braku uregulowania należności od kontrahentów. Ponadto, kredyt obrotowy to również możliwość przeznaczenia go na finansowanie bieżących wydatków firmy, tj. wynagrodzenia dla pracowników czy opłaty za media. Krótko mówiąc możemy go wykorzystać na dowolny cel, związany z prowadzoną działalnością gospodarczą. Bez wątpienia kredyt obrotowy to doskonały sposób na poradzenie sobie z tymczasowymi problemami finansowymi firmy.

Pomoc Eksperta

Kredyt obrotowy

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Korzystając z pomocy eksperta finansowego możemy w łatwy i szybki sposób wnioskować o kredyt obrotowy dla swojej firmy. Dzięki czemu możemy zaoszczędzić czas i pieniądze. Jako profesjonalni eksperci finansowi przeanalizujemy zdolność kredytową Państwa przedsiębiorstwa i przedstawimy najbardziej korzystne oferty.

Skorzystaj z bezpłatnej pomocy - Nie pobieramy żadnych opłat czy prowizji. To banki płacą nam za pomoc w obsłudze Klienta.

Zaoszczędź na kredycie - Porównując oferty banków z ekspertem, możesz zaoszczędzić kilka, a nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Nie martw się formalnościami - Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z kredytem, dzięki czemu oszczędzasz czas i energię, którą możesz poświęcić na codzienne przyjemności.

Bądź w stałym kontakcie - Gdy będziesz chciał wydłużyć lub skrócić okres spłaty, skonsolidować kredyty, czy też przenieść kredyt do innego banku w celu obniżenia kosztów. Ekspert będzie do Twojej dyspozycji.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kredyt obrotowy

Dlaczego warto skorzystać z pomocy eksperta kredytowego przy kredycie obrotowym dla firm?

Imię i nazwisko

Numer telefonu

Adres e-mail

Treść wiadomości

Zgoda RODO

Zapoznałem/am się z Polityką Prywatności serwisu www.hipotekatrojmiasto.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail, numeru telefonu, nazwy firmy, imienia i nazwiska w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie. Administratorem Twoich danych osobowych jest Pośrednictwo Finansowe Katarzyna Lis ul. Startowa 19B, 80-461 Gdańsk, NIP: 5551954815. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia.

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Formularz

kontaktowy

Hipoteka Trójmiasto

Na wszystkie zapytania odpowiadamy w ciągu 24h!

Ekspert kredytowy czy doradca bankowy - kogo wybrać?

Twoje wsparcie w realizacji celów

Różnica między ekspertem finansowym a doradcą bankowym polega na tym, że ekspert finansowy zaprezentuje Ci kilka, aktualnie najlepszych ofert na rynku. Doradca bankowy będzie się starał zachęcić Cię do skorzystania z oferty banku, w którym pracuje i zaprezentuje Ci tylko i wyłącznie propozycje swojego banku. Bez wątpienia zrobi to w sposób profesjonalny i zgodnie ze swoją najlepszą wiedzą, jednak niekoniecznie oferta właśnie tego banku będzie dla Ciebie najlepsza.

Natomiast ekspert kredytowy współpracuje więcej niż z jedną instytucją. Dlatego po rozmowie z Tobą i określeniu Twoich potrzeb, ekspert kredytowy zaprezentuje Ci co najmniej kilka ofert, które mogą być dla Ciebie korzystne. Nie umniejszając kompetencjom doradców bankowych, są oni jednak skoncentrowani na sprzedaży produktów banku, w którym pracują. Takie mają zadania i na tym polega ich praca. Dlatego na etapie poszukiwań najlepiej skorzystać z pomocy eksperta kredytowego.

Podsumowując, doradca bankowy dba o interes banku, a zadaniem eksperta kredytowego jest dbanie o interes swoich Klientów.

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI