SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową?

Różnica między ekspertem finansowym a doradcą bankowym polega na tym, że ekspert finansowy zaprezentuje Ci kilka, aktualnie najlepszych ofert na rynku. Doradca bankowy będzie się starał zachęcić Cię do skorzystania z oferty banku, w którym pracuje i zaprezentuje Ci tylko i wyłącznie propozycje swojego banku. Bez wątpienia zrobi to w sposób profesjonalny i zgodnie ze swoją najlepszą wiedzą, jednak niekoniecznie oferta właśnie tego banku będzie dla Ciebie najlepsza.

Natomiast ekspert kredytowy współpracuje więcej niż z jedną instytucją. Dlatego po rozmowie z Tobą i określeniu Twoich potrzeb, ekspert kredytowy zaprezentuje Ci co najmniej kilka ofert, które mogą być dla Ciebie korzystne. Nie umniejszając kompetencjom doradców bankowych, są oni jednak skoncentrowani na sprzedaży produktów banku, w którym pracują. Takie mają zadania i na tym polega ich praca. Dlatego na etapie poszukiwań najlepiej skorzystać z pomocy eksperta kredytowego.

Podsumowując, doradca bankowy dba o interes banku, a zadaniem eksperta kredytowego jest dbanie o interes swoich Klientów.

Ekspert kredytowy czy doradca bankowy - kogo wybrać?

Twoje wsparcie w realizacji celów

Na wszystkie zapytania odpowiadamy w ciągu 24h!

Hipoteka Trójmiasto

Formularz

kontaktowy

Imię i nazwisko

Numer telefonu

Adres e-mail

Treść wiadomości

Zgoda RODO

Zapoznałem/am się z Polityką Prywatności serwisu www.hipotekatrojmiasto.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail, numeru telefonu, nazwy firmy, imienia i nazwiska w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie. Administratorem Twoich danych osobowych jest Pośrednictwo Finansowe Katarzyna Lis ul. Startowa 19B, 80-461 Gdańsk, NIP: 5551954815. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia.

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Kredyt na zakup mieszkania

Dlaczego warto skorzystać z pomocy eksperta kredytowego przy kredycie hipotecznym na zakup mieszkania?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skorzystaj z bezpłatnej pomocy - Nie pobieramy żadnych opłat czy prowizji. To banki płacą nam za pomoc w obsłudze Klienta.

Zaoszczędź na kredycie - Porównując oferty banków z ekspertem, możesz zaoszczędzić kilka, a nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Nie martw się formalnościami - Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z kredytem, dzięki czemu oszczędzasz czas i energię, którą możesz poświęcić na codzienne przyjemności.

Bądź w stałym kontakcie - Gdy będziesz chciał wydłużyć lub skrócić okres spłaty, skonsolidować kredyty, czy też przenieść kredyt do innego banku w celu obniżenia kosztów. Ekspert będzie do Twojej dyspozycji.

Na rynku działa obecnie około kilkunastu banków, a prawie każdy z nich ma w swojej ofercie kredyt hipoteczny na zakup mieszkania. Czasami jeden bank oferuje kilka rozwiązań w ramach kredytu hipotecznego na zakup mieszkania. Jak w takim razie wybrać korzystnie?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Pomoc Eksperta

Kredyt na zakup mieszkania

Podjąłeś decyzję o kupnie mieszkania i myślisz teraz o kredycie mieszkaniowym? Nie wiesz, którą ofertę wybrać i jak poradzić sobie ze wszystkimi procedurami? Większość Klientów ma podobne obawy, jak Ty. Rozwiązanie jest bardzo proste.

(+48) 694 837 133

Telefon do eksperta

Porozmawiajmy

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wiadomość do eksperta

Sprawdź, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy

Znajdź kredyt, którego potrzebujesz!

Umów się na bezpłatne spotkanie z ekspertem w naszym biurze, w Twoim domu, telefoniczne lub online.

Kredyt gotówkowy dla firmy

Kredyt obrotowy

Kredyt inwestycyjny

Kredyty

firmowe

Pożyczka hipoteczna

Kredyt konsolidacyjny

Kredyt na budowę domu

Kredyt na zakup mieszkania

Kredyty

hipoteczne

Kontakt

Hipoteka Trójmiasto

Paweł 695 996 031

Kasia 694 837 133

pawel.lis@hipotekatrojmiasto.pl

katarzyna.lis@hipotekatrojmiasto.pl

Projekt i wykonanie: Wytwórnia Marketingu

Kasprowicza

Przyjaźni

Kasprowicza

Przyjaźni